Fundacja "To co najważniejsze"

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”][et_pb_row _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”][et_pb_text _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default” hover_enabled=”0″ sticky_enabled=”0″]

ZAŁOŻENIA

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”]

„To co najważniejsze” Fundacja zarejestrowana została w czerwcu 2011 roku z siedzibą w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni przy Al. Zwycięstwa 96/98, z zamiarem popularyzacji innowacyjności oraz rozpowszechniania i wdrażania nowych rozwiązań technicznych.

[/et_pb_text][et_pb_text _builder_version=”4.6.6″ _module_preset=”default”]

Główne cele fundacji to:

  • podtrzymywanie i upowszechnianie wiedzy, nauki oraz rozwoju świadomości religijnej, kulturowej, społecznej, myśli cywilizacyjnej i filozoficznej;
  • upowszechnianie i ochrona wolności, godności i praw człowieka oraz swobód obywatelskich.

Fundacja prowadzi projekty edukacyjne, które głównie koncentrują się na procesie praktycznej edukacji (szczegóły w menu Projekty).

Fundacja w ramach realizacji swoich celów może współdziałać z innymi podmiotami, których działalność jest zbieżna z celami statutowymi fundacji. Współdziałanie może mieć charakter wsparcia organizacyjnego, częściowego lub całkowitego, finansowego wsparcia przedsięwzięć albo pomocy w uzyskaniu niezbędnych funduszy z innych źródeł.

My, którzy tworzymy Fundację próbujemy przekładać wiedzę teoretyczną wraz z długoletnim doświadczeniem zawodowym na wzmacnianie umiejętności innych. A to wszystko przy zachowaniu optymizmu i entuzjazmu stanowiącego nieodłączny warunek naszych działań.

[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]